Vychytaná pohovka s lůžkem pro pohodlný spánek: NITTA dvoumístná v krémovém provedení

Jsou pohovky, které jsou nepřekonatelnou kombinací stylu a pohodlí. NITTA dvoumístná pohovka v krémovém provedení je jednou z nich. Tato pohovka je vyrobena z kvalitních materiálů a vyšíváním na každém sedáku, je dokonalým doplňkem každého interiéru.

Pohodlné sedáky zaručují maximální pohodlí

Prostřednictvím těchto sedáků můžete relaxovat po dlouhém dni v práci, nebo se natáhnout s knihou nebo s oblíbeným filmem. Ideální pro každého, kdo hledá komfort, ale zároveň nechce obětovat vzhled svého domova.

Pohovka NITTA je multifunkční

Pohovka NITTA nabízí nejen pohodlné sedáky pro relaxaci, ale také další funkce. Tuto pohovku lze snadno a rychle přeměnit na lůžko pro vaše hosty. Ulehnete na pohodlné matraci, získáte skvělý prostor pro spánek. Nemusíte se tedy bát, že nemáte místo v bytě pro ubytování vašich blízkých.

Kovová konstrukce zajistí dostatečnou pevnost

Pohovka NITTA je vyrobena z robustní kovové konstrukce, která po mnoho let bude držet váhu a zajistí pevnost, kterou potřebujete pro dlouhodobé používání. Díky této konstrukci se nemusíte bát, že by se pohovka rozlomila nebo ztratila svůj tvar a stabilitu.

Nabízíme deset barevných provedení

NITTA dvoumístná pohovka je k dispozici v deseti různých barevných provedeních, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a interiéru vašeho domova. Ke každému provedení jsou k dispozici i dekorační polštáře v téže barvě a designu.

pohovka NITTA

Přemýšlíte o nové pohovce se zároveň lůžkem? Vyberte si pohovku NITTA v krémovém provedení!

Pokud si přejete vyzkoušet pohodlné a krásné sedáky nebo zpestřit svůj byt novým a multifunkčním nábytkem, zainvestujte do NITTA dvoumístné pohovky. Tato pohovka nejenže vám nabízí pohodlí v sedě, ale také vám poskytne dostatek prostoru pro pohodlný spánek vašich hostů.

Pohovka NITTA je atraktivním luxusním a pohodlným kouskem pro váš obývací pokoj. Je k dostání na vybirejnabytek.cz.