Vyberte si tu správnou stolovou podnož pro každý interiér!


Stolové podnože jsou nezbytnou součástí interiéru, která dodává místnosti útulnou atmosféru. Je velmi důležité vybrat tu správnou, aby se vešla do stylu interiéru a byla funkční. Vyhnete se tak nežádoucímu stínu nebo přeplňování místnosti.

Nejdůležitější věcí je vybrat správnou velikost

Při výběru stolové podnože je nejdůležitější věcí vybrat správnou velikost. Je důležité mít dostatek místa na nohy, aby se v místnosti cítil pohodlně. Aby bylo možné vytvořit průchod mezi nábytkem, doporučujeme ponechat alespoň 90 cm mezi stolovou podnoží a dalším nábytkem.

Materiál

Materiál je druhou nejdůležitější věcí při výběru stolové podnože. Materiál, který si vyberete, by měl být trvanlivý, odolný vůči poškrábání a snadno udržovatelný. Nejčastěji se používají dřevěné stolové podnože, ale je možné si vybrat i z materiálů jako kov, kůže nebo sklo.

Vyberte si design, který vyhovuje vašemu interiéru

Vzhled stolové podnože je velmi důležitý, protože to je to, co přidává nábytku styl. Existují různé typy stolových podnoží, od moderního až po rustikální, takže si můžete vybrat, co nejlépe odpovídá vašemu interiéru.

Nabízíme následující tipy pro výběr stolové podnože:

  • Vyberte si velikost, která se vejde do místnosti.
  • Myslete na funkčnost a trvanlivost.
  • Ujistěte se, že se styl stolové podnože hodí k interiéru.
  • Vyberte si design, který vyhovuje vašemu stylu.

Vybírat tu správnou stolovou podnož pro váš interiér není nic složitého. S NabytekHNED.cz si můžete být jisti, že si vyberete tu správnou stolovou podnož pro váš interiér. Navštivte NabytekHNED.cz a vyberte si tu správnou stolovou podnož pro váš interiér.