Twilight – luxusní hnědá podnožka s Nugátovým potahem od Hoorns


Nadčasový design pro nejnáročnější zákazníky

Twilight je luxusní podnožka od renomované značky Hoorns. Její dokonalý design splňuje i nejnáročnější požadavky na kvalitu a styl. Podnožka je vyrobena z kvalitních materiálů a poskytuje nejen skvělý relax, ale také působivý prvek do Vašeho interiéru.

Látkové čalounění

Twilight je opatřena krásným nugátovým potahem, který jí dodává šmrnc. Látkové čalounění jí dává hebký a příjemný povrch, na kterém si můžete odpočinout po náročném dni. Využít ji můžete jako doplněk k jiným kouskům ze stejnojmenné série.

Návrat do minulosti

Twilight je inspirována retro designem a její robustní provedení Vám zaručuje, že se stane zajímavým prvkem Vašeho interiéru. Podnožka se hodí do moderních a i tradičních interiérů a dodá do něj neopakovatelný styl.

Jednoduchá údržba

Twilight je vyrobena z kvalitních materiálů, které splňují nejpřísnější standardy. Doporučujeme k jejímu čištění použít bavlněný hadřík navlhčený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Dodání nového rozměru relaxaci a odpočinku

Twilight je dokonalým prvkem ke každému nábytku. S touto luxusní podnožkou dáte chvílím odpočinku a relaxace nový rozměr. Rozhodněte se pro jedinečný design řady Twilight a zkuste si nyní tuto zajímavou podnožku pořídit. Uvidíte, že její kvalita a design Vás plně uspokojí.

Twilight - luxusní hnědá podnožka s Nugátovým potahem od Hoorns