TV stolek z bukového dřeva Greg – ideální doplněk pro váš obývací pokoj

Nechte se okouzlit vzdušným designem skandinávského stylu značky The Beds. TV stolek z řady Greg je vyroben z bukového dřeva a je ošetřen olejem. Získáte tak odolný kousek, který ladí se zbytkem vašeho interiéru. Kombinujte více produktů ze stejné řady.

TV stolek z bukového dřeva Greg

O kolekci:

Krása ve své jednoduchosti. Kolekce Greg se vyznačuje nenápadnými odkazy na retro styl, a to v poměrně neobvyklé podobě. Propojuje hladké zaoblené hrany a rohy spolu se stabilními odolnými nohy nastavené pod úhlem. Díky tomu celá kolekce získává lehkost a dodává interiéru pocit vzdušnosti.

TV stolek z bukového dřeva Greg

Vyberte si kvalitní kousek nábytku. TV stolek z bukového dřeva Greg je nejen hezký, ale také velmi kvalitní. Díky ošetření olejem je odolný vůči škrábancům a nárazům. Ladit ho můžete s jiným nábytkem ze stejné řady pro harmonický celek.

Doporučené kombinace. Pokud hledáte k nábytku ze řady Greg další produkty, zvažte například konferenční stolek, knihovnu nebo jídelní stůl. Všechny tyto produkty ladí stylu Greg a dokonale doladí vaše interiéry.

Knihovna z bukového dřeva Greg

Zkuste něco nového. Pokud se vám líbí retro styl, ale zároveň byste chtěli něco moderního, je kolekce Greg tou pravou volbou. Nabízí unikátní spojení nejrůznějších elementů a vytváří tak nový, originální styl. Zkuste si vyzdvihnout váš interiér s nábytkem ze řady Greg.

Investujte do kvalitního nábytku. TV stolek je často jedním z nejdůležitějších prvků v obývacím pokoji. Proto byste měli vybírat takový, který vydrží řadu let. Vyberte si jedinečný TV stolek z bukového dřeva Greg od značky The Beds.

Konferenční stolek z bukového dřeva Greg

Čistý design. Kolekce Greg je pro svůj čistý design získala mnoho fanoušků. Je hezká, nenarušuje ho dhustý vzor nebo moc mnoha zdobení. Takhle by měl vypadat čistý a moderní nábytek.

Koupit TV stolek z bukového dřeva Greg zde