Tmavě modrý vlněný koberec Flair Rugs Siena – Elegantní a odolný doplněk pro váš interiér s rozměry 120 x 170 cm


Zútulněte svůj domov kvalitním kobercem Flair Rugs

Koberec Flair Rugs Siena je výjimečným kusem na trhu. Krásně doplní váš interiér a dodá mu osobitý charakter. 120 x 170 cm rozměr koberce mu umožňuje snadné zapojení do každé místnosti a interiéru.

Vlastnosti koberce Flair Rugs Siena jsou převážně o eleganci a trvanlivosti. Tento koberec je vyrobený z jemné vlny a polyamidu, což umožňuje, aby byl odolný proti zápachu, skvrnám a opotřebení. Proto zůstává vypadá jako nový po mnoho let.

Na https://www.bestnabytek.cz/produkt/tmave-modry-vlneny-koberec-flair-rugs-siena-120-x-170-cm si můžete koupit tento koberec a poznat, že Flair Rugs je synonymem kvality, elegance a trvanlivosti.

O vlněných kobercích

Vlněné koberce jsou v dnešní době stále velmi populární a to převážně ze dvou důvodů. Prvním důvodem je jejich vynikající izolační schopnost týkající se tepla a hluku. Tento typ koberec také krásně tvaruje a udržuje svůj tvar i po dlouhodobém používání.

Dalším důvodem, proč je vlna tak populární, je její přirozenost. Je to jediný materiál, který je plně biologicky odbouratelný. Kromě toho je vlna schopná se čistit sama, což znamená, že stačí pouze pravidelné vysávání a jde tím docela snadno odstranit skvrny.

Údržba vlněného koberce Flair Rugs Siena

Když máte k obrazu vlněný koberec jako je Flair Rugs Siena, co se údržby týče, tak se toho po prvním použití mnoho měsíců neděje. Tj. je velmi důležité koberec pořádně vyčistit. To znamená, že ho nejprve vysajte, abyste odstranili nečistoty, prach a pevně nalepené zbytky. Následně koberec ošetřujte měkkým kartáčem, který mu dodává vlhkost.

Nelekněte se, že prvních pár týdnů bude koberec tak trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, která se přibližně po prvním měsíci ustálí. Nitky z koberce nevytahujte, ale jednoduše odstřihněte.

Ve výsledku získáte perfektně funkční a elegantní koberec, který vám bude sloužit pár let.

Tmavě modrý vlněný koberec Flair Rugs Siena - Elegantní a odolný doplněk pro váš interiér s rozměry 120 x 170 cm