Sprchový kout Ravak Matrix 90 cm – recenze a parametry

Sprchový kout Ravak Matrix 90 cm je moderní a praktické řešení pro koupelny menších rozměrů. Bez vaničky a barvou profilů v matném chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc® dodávající sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým.

Sprchový kout Ravak Matrix 90 cm se vyznačuje posuvným systémem otevírání, což umožňuje snadný přístup a užívání v koupelnách s omezeným prostorem. Tento produkt je určen pro levou orientaci.

Parametry

Velikost: 90 x 190 cm

Barva profilů: Matný chrom

Výplň: Čiré sklo bez dekoru

Konstrukce: Bez vaničky

Technologie: RAVAK AntiCalc® dodávající hydrofobní účinky sklu

Systém otevírání: Posuvný systém

Orientace: Levá

Výhody sprchového koutu Ravak Matrix 90 cm

Pohodlnost používání: Posuvný systém otevírání umožňuje snadný přístup k druhé straně koutu.

Bezpečnost: Skleněná výplň produktu je temperovaná, a tedy silnější a odolnější vůči nárazům, než obyčejné sklo.

Praktičnost: Bez vaničky se snadněji udržuje a zabraňuje se případné hromadění nečistot a plísní.

Hygieničnost: Hydrofobní účinky skla dodávané technologií RAVAK AntiCalc® zabraňují hromadění vlhkosti a usnadňují údržbu. Sklo zůstává čisté déle.

Další informace o produktu

Sprchový kout Ravak Matrix 90 cm můžete zakoupit na e-shopu Bestnabytek.cz, kde naleznete také další produkty značky Ravak s různými parametry.

Ravak Matrix 90 cm

Ilustrační obrázek

Závěr: Sprchový kout Ravak Matrix 90 cm je moderní, praktické a bezpečné řešení, které nabízí řadu výhod, jako například hydrofobní účinky skla dodávané technologií RAVAK AntiCalc®. Pokud hledáte kvalitní a funkční produkt pro svou koupelnu, tak je definitivně sprchový kout Ravak Matrix 90 cm tou správnou volbou.