SAPHO XR903 X-round sklenka s chromovaným povrchem pro moderní koupelnu

Praktická sklenička v minimalistickém stylu nemůže chybět v žádné koupelně. SAPHO XR903 X-round sklenka s chromovaným povrchem je ideálním doplňkem do vaší moderní koupelny. Kombinace chromu a mléčného skla jí dodává elegantní šmrnc.

SAPHO XR903 X-round sklenka s chromovaným povrchem

Chytré využití sklenky

Můžete jí využít na kartáčky i kosmetické štětce. Díky svým rozměrům se bez problémů vejde na jakýkoliv policek nebo do každodenní kosmetické tašky. Sklenička je dostatečně stabilní, takže se nemusíte bát, že by vám kosmetiku či kartáčky padaly a rozptylovaly se po celé koupelně.

Jak ji upevnit?

Upevňuje se přivrtáním do zdi nebo nalepením na obklady. Výhodou je, že si vyberete, jaký způsob uchycení je pro vaši koupelnu nejvhodnější. Pokud máte koupelnové obklady, které byste neradi poškodili, můžete sklenku jednoduše přilepit pomocí speciálního lepidla na obklady. Pokud nevadí drobné otvory v zdi, není problém ji přivrtat do zdi. Takové uchycení zaručí maximální stabilitu.

Upevnění SAPHO XR903 X-round sklenky

Vyberte si ze široké nabídky

V našem eshopu NabytekPrehledne.cz najdete další doplňky do koupelny ze série SAPHO XR903 X-round. Můžete si vybrat například držáky na ručníky nebo toaletní papír ve stejném stylu. Všechny produkty jsou v provedení chromové a doplní luxusní vzhled koupelny.