Sada 6 sklenic na likér Crystalex Waterfall, 60 ml – luxusní doplněk pro vaše oblíbené pití

Sklenice značky Crystalex se pyšní nejen elegantním vzhledem, ale i mimořádnými vlastnostmi.

Mezi ně patří především vysoká mechanická odolnost či čistý zvuk.

O nádherném vzhledu sklenic Crystalex snad netřeba hovořit. Je jasné, že už jen množstvím kousků této značky dokážete udělat ze stolu i obyčejného oběda nebo večeře naprosto luxusní záležitost.

Sada sklenic na likér Crystalex Waterfall

Sklo s mimořádnými vlastnostmi

Díky použitému materiálu – krystalínu je nádobí navíc zdravotně nezávadné, bez odlesků a nenajdete v něm ani žádné stopy olova.

Je pravdou, že když si chceme pořídit do svého domu sklenice nebo nádobí, tak se obvykle zaměřujeme především na design a estetiku. Přesto bychom ale neměli zapomínat i na další faktory, které by mohly mít na naše zdraví (nebo na kvalitu našeho pití) negativní vliv.

Sklenice Crystalex jsou však v tomto ohledu naprosto bez problémů.

Detail sklenice na likér Crystalex Waterfall

Proč zvolit právě sklenice na likér Crystalex Waterfall?

Za prvé: jsou skvělým doplňkem pro servírování vašich oblíbených likérů.

Pokud máte rádi likéry, určitě si přijdete na své s těmito sklenicemi od Crystalexu. Jejich objem 60 ml je přesně dostačující na to, abyste si mohli naplnit svoji oblíbenou pochoutku – a přitom se nezabrali do nesmyslných velikostí, které by pak zabíraly celý stůl.

Za druhé: Crystalex se spoléhá na kvalitní materiály a vysokou odolnost.

Všechny sklenice jsou vyrobeny z krystalínu, což jim propůjčuje nejen speciální estetický vzhled, ale i nadprůměrnou mechanickou odolnost. Díky tomu se nemusíte bát, že by sklenice při nějakém nárazu okamžitě rozbily. Navíc jsou i velmi jednoduše omyvatelné, takže vám ušetří dost času a špatné nálady při čištění.

Sklenice na likér Crystalex Waterfall na stole

Kde si můžete pořídit set sklenic na likér Crystalex Waterfall?

Vybrat si můžete například na stránkách obchodu Maliboo.cz.

Tento tuzemský online obchod nabízí nejen sadu 6 sklenic na likér Crystalex Waterfall, ale i široké spektrum dalšího nádobí od této značky. Pokud chcete svoji kuchyň či jídelní stůl opravdu obohatit o dostatek luxusu a elegance, určitě neváhejte a objednejte si svoje vysněné kousky značky Crystalex.

A jako první si můžete pořídit právě sadu 6 sklenic na likér Crystalex Waterfall přímo TADY.