ROWICO Skye – stylový oválný konferenční stolek 80×40 cm (č. 119328)


O PRODUKTU

Designový konferenční stolek SKYE od švédského výrobce kvalitního dřevěného nábytku ROWICO. SKYE tvoří kovová konstrukce 4 nohou, což zajišťuje stolu maximální nosnost a stabilitu. Na kovové konstrukci je položena oválná deska vyrobena z dubové dýhy. Dýha je kartáčována a následně ošetřena černým lakem, s krásně viditelnými dřevěnými léty. Jde tak o nádherný produkt severského designu.

Pro více informací o produktu si můžete prohlédnout stránku produktu na stránkách eshopu zde.

S ČÍM SLADIT

SKYE je krásný a moderní oválný stolek, který udělá velkou radost každému majiteli. Krásně jej zakomponujete do moderního i klasického interiéru. Nejlépe vynikne zejména v světlém prostoru. Můžete doplnit například jídelním stolem z řady SKYE.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál nohou: kov

Barva nohou: černá

Materiál desky: dýha

Barva desky: černá

Povrchová úprava: lak

Rozměry vxdxh: 45x80x40 cm

Hmotnost: 20 kg

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: jednoduchá montáž, je potřeba spojit nohy k desce stolu.

Péče: utírat nečistoty vlhkým hadříkem.

ROWICO Skye konferenční stolek

Tento nádherný designový oválný konferenční stolek SKYE od švédského výrobce ROWICO určitě potěší každého majitele. S jeho moderním severským designem a dokonalou kvalitou určitě patří mezi vysoce kvalitní nábytek. Zároveň se skvěle hodí do jakéhokoliv moderního, nebo dokonce i klasického interiéru, ať už jde o kancelář, nebo soukromé prostory. Svůj účel plní nejen jako konferenční stolek, ale i jako stylový doplněk do bytu či kanceláře.