Rohová sedačka LITHOPS 30 – perfektní volba pro váš obývací pokoj!

Rohová sedačka LITHOPS 30 je vynikající volbou pro každý obývací pokoj. Tato sedačka má moderní vzhled a je vybavena regulovatelnými opěrkami zad i hlavy, takže si můžete přizpůsobit svou pozici pro optimální pohodlí.

Popis sedačky

Sedačka je potažena kvalitní šedou látkou Soro 93 a je pravé provedení. Má čalouněná záda stejnou potahovou látkou jako sedáky, a proto se perfektně hodí do prostoru.

Díky rozměru 265 x 98/77 x 175 cm poskytuje dostatek prostoru pro celou rodinu nebo návštěvy. Při zakoupení taburetu je možné využít sedačku jako prostor na spaní o rozměru 215 x 140 cm.

Sedák má výšku 45 cm a hloubku sedu 53 cm. Nožky jsou vysoké 20 cm a sedačka je vyrobena z pěny HR s jemnějšími vrstvami T21/T25. Sedačka je dodávána v demontovaném stavu, takže ji lze snadno převést do interiéru.

Zařiďte váš obývací pokoj!

Pokud chcete doplnit váš obývací pokoj o stylovou a pohodlnou sedačku, pak je rohová sedačka LITHOPS 30 tou pravou volbou pro vás. Koupí tuto sedačky si zajistíte klidné a pohodlné chvíle odpočinku s vaší rodinou nebo s vašimi přáteli.

Nečekejte a objednejte si nyní svou novou rohovou sedačku LITHOPS 30 na stránkách isolund.cz!

Rohová sedačka LITHOPS 30