Psací stůl Walter v dubu sonoma – moderní design pro efektivní práci

Prostorný psací stůl s pevnou konstrukcí má levé dveře s úložným prostorem a řadu zásuvek, kam přehledně uložíte vše potřebné. Vyroben v dekoru dub sonoma. Tak by se dal stručně popsat náš psací stůl Walter. Nicméně, chtěli bychom Vás přesvědčit, že tento kus nábytku je víc než jen pracovní stůl. Je to kombinace kvality, krásného designu a funkčnosti.

Pevná konstrukce zaručuje dlouhou životnost a funkčnost tohoto stolu. Při výrobě jsme mysleli na to, aby byl stůl co nejodolnější a aby sloužil efektivní práci vašich zaměstnanců či vás osobně. Prostor na psaní je dostatečně veliký, aby vám nabídl komfort a volnost potřebnou pro kreativitu.

Úložný prostor a zásuvky jsou praktickým doplňkem, který ocení každý, kdo má na svém stole často papíry, soubory a nejrůznější drobnosti. Dveře jsou umístěny na levé straně stolu a ukrývají úložné prostory, kam můžete uložit věci, které potřebujete mít po ruce, ale zároveň schovány. Řada zásuvek je k dispozici na pravé straně stolu. Jsou dostatečně velké na to, abyste do nich uložili soubory, bloky, knihy nebo jiné poznámkové pomůcky.

Psací stůl Walter v dubu sonoma má moderní design, který se skvěle hodí do kanceláře, obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice. Dekor dub sonoma působí příjemně a teplým dojmem, což je důležité pro prostředí, kde trávíte většinu dne. Díky svému designu je stůl vhodný pro jakýkoliv styl a může být součástí moderního, ale i tradičního interiéru.

Specifikace psacího stolu Walter v dubu sonoma

  • Vyroben z kvalitního materiálu
  • Levé dveře s úložným prostorem
  • Řada zásuvek
  • Dekor dub sonoma
  • Moderní design
  • Dostatečně velký prostor na psaní
  • Velikost: 120 x 75 x 60 cm (šířka x výška x hloubka)

Cena: 8 490 Kč

V případě zájmu si můžete zakoupit psací stůl Walter v dubu sonoma přímo na našem eshopu. Zde si můžete stůl objednat.

Psací stůl Walter v dubu sonoma

Pro úplnost bychom chtěli zmínit, že Vám rádi pomůžeme s výběrem a poradenstvím v oblasti nábytku. Naše firma ESROM se specializuje na prodej kvalitního a moderního nábytku. Snažíme se nabízet svým zákazníkům to nejlepší, abyste byli spokojeni s nákupem i dlouhodobě s využíváním daného kusu nábytku. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Stůl Walter v dubu sonoma je pro Vás to pravé, pokud toužíte po kvalitním a moderním pracovním stole, který Vám poskytne dostatečný prostor a úložné možnosti. S jistotou Vám můžeme říci, že tento stůl bude skvělým parťákem na cestě k Vašemu pracovnímu úspěchu.