Předsíňová stěna Casarredo LAIN v dub kraft šedý/bílá lesk


Předsíňová stěna Casarredo LAIN

Předsíňová stěna Casarredo LAIN je moderní a praktický nábytek, který skvěle poslouží k uspořádání vaší předsíně. Díky svému skvělému designu vám přináší nejen prostor pro uložení věcí, ale také eleganci vašeho interiéru.

Vyrobeno z desky LTD v barvě dub kraft šedý (korpus)

Předsíňová stěna Casarredo LAIN je vyrobena z kvalitní desky LTD v barvě dub kraft šedý. Tento materiál je velmi pevný a odolný, což vám zaručuje dlouhodobou životnost nábytku.

Dvířka vyrobeny z desky MDF v bílém lesku

Dvířka předsíňové stěny jsou vyrobeny z desky MDF v bílém lesku. Tento materiál dodá stěně eleganci a šikovnost.

Více informací o předsíňové stěně Casarredo LAIN naleznete zde.

Sestava se skládá z botníku, věšákové stěny s policí a vyšší skříňky

Předsíňová stěna Casarredo LAIN se skládá z botníku, věšákové stěny s policí a vyšší skříňky. Tento systém vám poskytne všechny potřebné úložné prostory, které potřebujete k ukládání svých věcí.

Teleskopický systém otevírání dvířek

Dvířka předsíňové stěny se otevírají pomocí teleskopického systému, který zajišťuje snadné ovládání a přístup k věcem uloženým uvnitř.

Dodáváme v demontovaném stavu

Předsíňová stěna Casarredo LAIN je dodávána v demontovaném stavu. Díky této volbě se vám nábytek snadno dopraví na místo určení a také zjednodušíte jeho instalaci.

Předsíňová stěna Casarredo LAIN

Shrnuto a podtrženo, předsíňová stěna Casarredo LAIN je skvělým nábytkovým doplňkem pro váš interiér, který vám poskytne mnoho úložného prostoru a přináší eleganci do vaší předsíně.