Policová skříň QBUS v stříbrné barvě a dubovém provedení s 1 police, nohami a úchytkou – rozměry 868x400x420 mm

Policová skříň QBUS je velmi praktickým řešením pro ukládání různých předmětů. Skříň je vyrobena v moderním designu a kombinuje elegantní stříbrnou barvu s přírodním dubovým provedením. Tyto dva materiály se velmi hezky doplňují a skříň tak bude vypadat velmi stylově v každém interiéru.

Rozměry skříně

Skříň má rozměry 868x400x420 mm, což z ní dělá ideální volbu pro menší prostory. Díky těmto rozměrům se skříň vejde prakticky kamkoli a nezabere příliš mnoho místa.

Výbava skříně

Skříň je vybavena 1 police, nohami a úchytkou. Police jsou velmi pevné a mohou snést velké váhy. Nohy skříně jsou velmi stabilní a zajišťují příjemné používání. Kromě toho je skříň vybavena velmi kvalitní úchytkou, která je velmi pohodlná při otevírání a zavírání skříně.

Policová skříň QBUS

Kvalitní provedení

Skříň je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajišťují velmi dlouhou životnost. Díky tomu si můžete být jisti, že skříň vám bude sloužit mnoho let. Navíc je skříň velmi snadno udržovatelná, což znamená, že se budete moci vždycky spolehnout na její bezproblémové používání.

Zakoupit si skříň QBUS

Pokud si chcete pořídit tuto skříň, můžete to snadno udělat na stránkách naradi-cz.cz. Zde najdete skříň v nabídce a můžete si ji objednat za velmi přijatelnou cenu.

Policová skříň QBUS v stříbrné barvě a dubovém provedení

Zdroj obrázků: Naradi-cz.cz