Nerezový držák na toaletní papír bez vrtání – Wenko Turbo-Loc® Orea Shine Cover

I zdánlivě obyčejné maličkosti utvářejí celkovou atmosféru místnosti, tak si na nich dejte záležet. Praktičtí pomocníci a doplňky do koupelny od značky Wenko jsou nejen promyšlené do posledního detailu, ale zároveň i skvěle vypadají. Jedním z takových produktů je i nerezový držák na toaletní papír bez nutnosti vrtání – Wenko Turbo-Loc® Orea Shine Cover.

Samodržící řešení

Wenko vymyslelo skvělé řešení v podobě samodržících koupelnových poliček a háčků. K jejich aplikaci nepotřebujete žádné lepidlo, žádné vrtání ani zakázaná kouzla. Speciální a super silná přísavka totiž vše sama udrží. Stačí ji jen pořádně zamáčknout k hladkému, suchému a čistému povrchu jako je třeba právě obklad, a je hotovo. Do vteřiny tak na ní můžete věšet vše potřebné.

Jednoduchá instalace

Wenko Turbo-Loc® Orea Shine Cover je snadno instalovatelný výrobek, který ocení každý. Bez nutnosti použití vrtáku, vkládání tašek nebo šroubů můžete svůj interiér zkrášlit praktickými a stylovými pomocníky od Wenko. Nerezový držák na toaletní papír je skvělým řešením, pokud nechcete poškodit koupelnový obklad. Navíc, s přísavkou se můžete těšit i na rychlé sundání bez zbytků lepidla.

Wenko Turbo-Loc® Orea Shine Cover tak nabízí nejen funkčnost, ale také estetické provedení, díky čemuž se pěkně hodí do každého stylu koupelen. S lesklým nerezovým povrchem a vkusným vzhledem je zajisté nástěnnou výzdobou vaší koupelny.

Přizpůsobivost všem povrchům

Nasadit nerezový držák na toaletní papír na správné místo v koupelně není vůbec složité. Jeho lehký hmotnostní design je přizpůsobivý všem povrchům, často ho můžeme vidět umístěný i za vanou nebo v blízkosti umyvadla. Vezměte si ho s sebou i do dalších místností a užívejte si všestranného využití!

Nerezový držák na toaletní papír bez nutnosti vrtání je tou správnou volbou pro ty, kteří chtějí mít svůj koupelnový interiér pořádně promyšlený a praktický. Pokud se chcete vyhnout řešení s vrtáním, tak tento produkt od Wenko je pro vás tou správnou volbou!

Nerezový držák na toaletní papír bez nutnosti vrtání - Wenko Turbo-Loc® Orea Shine Cover

Celá sestava jde navíc s přísavkou i po tahu z povrchu sundat, takže i když se budete třeba stěhovat, Wenko půjde s vámi. S nerezovým držákem na toaletní papír bez nutnosti vrtání se nemusíte bát o poškození stěn, máte ho vždy snadno k dispozici a navíc působí velmi vkusně.

To je to, co byste od společnosti Wenko mohli očekávat – praktické řešení, které zpříjemní a zpřehlední váš domov. A jednoduché použití, které nebude zabírat tolik času. S Wenko se skutečně oplatí investovat do kouseků, které váš život zjednoduší. A nerezový držák na toaletní papír je právě jedním z