Neobvyklé a moderní: Stolní hodiny AMS design 1119

Luxusní stolní hodiny s chromovanými doplňky značky AMS ozvláštní váš obývací pokoj a také skvěle zapadnou do interiéru pracovny. Černý ciferník krásně souzní s elegantním designem hodin.

AMS design 1119

Vkusná kombinace minerálního skla a kovu

Hodiny jsou tvořeny vkusnou kombinací minerálního skla a kovu. Kombinace těchto dvou materiálů dodává hodinám moderní vzhled a zároveň zajišťuje jejich trvanlivost.

Quartzový hodinový strojek na baterii

Hodiny AMS design 1119 mají quartzový hodinový strojek na baterii. Toto zajišťuje přesnost a spolehlivost funkce hodin. Navíc, při výměně baterie neztrácíte čas ani funkčnost hodin.

AMS design 1119 Clock

Prodloužená záruka na 3 roky!

Značka AMS garantuje kvalitu svých hodin a to se projevuje i v prodloužené záruce na 3 roky. V případě jakéhokoliv problému můžete počítat s opravou či výměnou hodin za nové kusy.

Německé hodiny AMS jsou hodiny s trvalou hodnotou

Nástěnné, stolní a podlahové hodiny AMS jsou spojením elegance a precizní německé kvality. Do detailu propracované hodiny AMS jsou vyráběny již více jak 100 let v německém Schwarzwaldu. Německé hodiny AMS jsou hodiny s trvalou hodnotou a mohou být skvělým připomínkou času, který dokáže sestřelit a vytvořit.

Pokud tedy hledáte hodiny, které spojují kvalitu, moderní vzhled a funkčnost, pak neváhejte a pořiďte si stolní hodiny AMS design 1119. Na odkazu https://www.nabytekted.cz/produkt/ams-design-1119-stolni-hodiny si je můžete objednat za výhodnou cenu.