Moderní umyvadlová baterie Hansgrohe Talis E s výpustí v elegantním kartáčovaném černém chromu


Hansgrohe Talis E baterie

Páková stojánková umyvadlová baterie s výpustí

Pokud hledáte moderní a elegantní baterii do své koupelny, která bude splňovat nejen funkčnost, ale také designové nároky, pak je baterie Hansgrohe Talis E s výpustí v elegantním kartáčovaném černém chromu tou správnou volbou. Tato baterie je ideální volbou pro ty, kteří si chtějí pořídit kvalitní produkt od renomovaného výrobce za rozumnou cenu.

V barevném provedení černý chrom

Baterie Hansgrohe Talis E s výpustí je nabízena v elegantním černém chromu, který je v dnešní době velmi populární. Tento černý povrch dodá koupelně moderní a stylový vzhled.

Průtok baterie je 5 litrů/minutu

Kromě estetických kvalit má baterie Hansgrohe Talis E s výpustí také vynikající funkčnost. Průtok baterie je 5 litrů za minutu, což je dostatečné množství vody pro umytí rukou či obličeje.

Výška baterie je 16,2 cm. Ramínko je ve výšce 10,4 cm

Baterie má ideální velikost pro umyvadlo. Je vysoká 16,2 cm, takže nebudete mít problémy se umýváním rukou. Ramínko baterie se nachází v ideální výšce 10,4 cm, takže nebudete muset při používání baterie ohýbat zápěstí.

Baterie Hansgrohe Talis E s výpustí je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a designovou baterii do koupelny.

Díky vynikajícím vlastnostem baterie Hansgrohe Talis E s výpustí je to ideální volba pro každou moderní koupelnu.

Hansgrohe Talis E baterie

Pokud jste se rozhodli pro nákup této moderní umyvadlové baterie od výrobce Hansgrohe Talis E s výpustí v elegantním kartáčovaném černém chromu, můžete si ji objednat na stránkách https://www.kupsinabytek.cz/produkt/umyvadlova-baterie-hansgrohe-talis-e-s-vypusti-kartacovany-cerny-chrom-71713340