Moderní dřez Quadron RUSSEL110 v elegantní zlaté barvě!

Quadron RUSSEL110 je moderní a elegantní dřez v zlatém provedení, který dodá vaší kuchyni exkluzivní vzhled. Tento unikátní dřez nabízejí specialisté na kuchyňskou výbavu na stránkách KupSiNabytek.cz, kde si jej můžete zakoupit za skvělou cenu.

Nerezový jednodřez v zlatém provedení

Quadron RUSSEL110 je vyroben z nerezové oceli, což zaručuje odolnost a dlouhou životnost dřezu. Díky elegantnímu zlatému provedení, se bude dřez Quadron RUSSEL110 perfektně hodit k modernímu interiéru vaší kuchyně.

Montáž na pracovní desku o rozměru 55×48 cm

Dřez Quadron RUSSEL110 je ideální pro montáž na pracovní desku o rozměru 55×48 cm. Díky perfektnímu rozměru tohoto dřezu, se bude perfektně hodit do vaší kuchyně. Navíc díky jednoduchému designu využijete každý centimetr pracovní desky.

Vhodný pro montáž do skříňky o šířce 50 cm

Dřez Quadron RUSSEL110 je vhodný pro montáž do skříňky o šířce 50 cm. Díky tomu bude tento dřez perfektně pasovat k jakémukoliv kuchyňskému nábytku a vy můžete být jisti, že jste si zakoupili produkt, který bude perfektně fungovat.

Závěr

Dřez Quadron RUSSEL110 je ideální volbou pro ty, kteří si přejí dokonalou kombinaci designu, kvality a praktičnosti. Pokud hledáte dřez, který vám bude sloužit dlouhodobě a bude krásně vypadat v každé kuchyni, tak rozhodně sáhněte po Quadron RUSSEL110. Zakoupit jej můžete na KupSiNabytek.cz, kde si můžete být jisti nejlepší cenou.