Moderní a elegantní – černý lustr ASIR Lustr FAZLI

Černý lustr FAZLI je vyrobený z malé kruhové základny, ze které vede malé černé rameno nesoucí konzoli se čtyřmi bílými stínítky. Je to jednoduchý, ale velmi elegantní design, který se hodí do moderních interiérů.

Vhodný pro větší místnosti

Lustr FAZLI patří mezi osvětlovací jednotky, které poskytují dostatek světla a jsou tudíž vhodné i do větších pokojů. Jeho čtyři bílé skleněná stínítka dokáží rozptýlit světlo po celém prostoru a vytvoří tak příjemnou atmosféru.

Vyroben z kvalitních materiálů

Lustr je vyroben z černého kovu a čtyř bílých skleněných stínítek. Jeho celková šířka je 70 cm, výška 35 cm a průměr základní desky je 12 cm. Výška základní desky je 3 cm a průměr stínítka je 15 cm. Lustr má typ objímky 4 x E14 a maximální výkon pro každou žárovku je 40 W.

Zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky může provádět pouze odborně způsobilá osoba.

Žárovky nejsou součástí dodávky. Pokud hledáte moderní a elegantní lustr, který dokáže dobře osvětlit větší místnosti, můžete si vybrat právě FAZLI. Koupit ho můžete na https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/asir-lustr-fazli-cerny.

asir lustr FAZLI

Lustr FAZLI bude skvělým doplňkem vašeho moderního interiéru. Jeho černá barva mu dodává výjimečnou eleganci a bílá skleněná stínítka zajistí dostatek světla a útulnou atmosféru.