Kvalitní umyvadlová baterie RAV SLEZÁK Sázava s chromovou výpustí SA327.5

Moderní koupelna je neodmyslitelná bez stylové umyvadlové baterie. Pokud hledáte kvalitní baterii, která skvěle sladí s barvami interiéru i s ostatními prvky, neváhejte sáhnout po modelu RAV SLEZÁK Sázava s chromovou výpustí SA327.5. Tato páková stojánková umyvadlová baterie s výpustí se stane nezbytnou součástí vaší oblíbené koupelny.

Chromové provedení pro elegantní vzhled

Rav Slezák Sázava s chromovou výpustí je naprosto dokonalou volbou pro ty, kteří chtějí koupelnu dotáhnout ke dokonalosti. Samotná baterie i výpust jsou v lesklém chromovém provedení, které dodává celkovému zdání velmi elegantní a moderní styl.

Baterie RAV SLEZÁK Sázava s chromovou výpustí SA327.5

Páková stojánková umyvadlová baterie s výpustí

RAV SLEZÁK Sázava s chromovou výpustí SA327.5 se hodí pro všechny běžné typy umyvadel. Díky stojánkovému provedení se velmi jednoduše instaluje a upevňuje přímo na umyvadlo. Pákový ovladač zajišťuje snadnou regulaci teploty a množství vody.

Detail baterie RAV SLEZÁK Sázava s chromovou výpustí SA327.5

Výpust G 1/2″

RAV SLEZÁK Sázava s chromovou výpustí SA327.5 disponuje vodovodním připojením pomocí flexi hadiček G 1/2″. Výška baterie činí přibližně 11,5 cm, což umožňuje snadné umytí rukou a obličeje bez ohledu na velikost umyvadla.

Pokud hledáte spolehlivou, estetickou a kvalitní umyvadlovou baterii, která bude těšit vaše oko každý den, nemusíte hledat dál. RAV SLEZÁK Sázava s chromovou výpustí SA327.5 od renomovaného výrobce Rav Slezák si zamilujete na první pohled.