Kvalitní kameninový pekáček Mason Cash Classic Collection – nezbytnost pro vaření a pečení, rozměry 28 x 17 cm


Kvalitní kameninový pekáček Mason Cash Classic Collection – nezbytnost pro vaření a pečení

Mason Cash je malým zázrakem pro všechny, kteří milují pečení. Tato anglická značka se zrodila už před více jak 200 lety a víte, co je na ní zajímavé? Že za tu dobu se tvary jejich výrobků i samotný použitý materiál změnily jen naprosto minimálně.

Classic Collection

Classic Collection je kolekce z vysoce odolné kameniny, u které se Mason Cash soustředil na plnou vizuální jednoduchost. Funkčně se však ve formách a pekáčkách skvěle peče vše od hlavního jídla až po dezerty.

Pokud hledáte profesionální vybavení na pečení a vaření, Mason Cashje jasnou volbou. Kamenina je nejen krásná, ale naprosto nejlepší materiál na pečení, protože dokáže rozdělovat teplo po celém povrchu svého prostoru. Proto je vlastně jedno, zda pečete maso, dorty nebo pečivo, vždy získáte dokonalý výsledek.

Kameninový pekáček Mason Cash Classic Collection má rozměry 28 x 17 cm a je ideální volbou pro přípravu jakékoliv pečené gastronomie v jídelní kartě vašeho podniku nebo pro vaše osobní potřeby.

Studená kuchyně i vysoké teploty nejsou problémem s tímto kameninovým pekáčkem, který lze používat při teplotě až 220 °C. Navíc je odolný proti otěru, rychle se čistí a neobsahuje žádné škodlivé látky.

Pokud je pro vás design také důležitý, Classic Collection nabízí celou řadu chrakteristických prvků, díky kterým vynikne vaše gastronomická tvorba. Zároveň je elegantní design u každého zákazníka kladně hodnocen.

Kameninový pekáček Mason Cash Classic Collection

Mason Cash Classic Collection kameninový pekáček má všechny výhody, které byste od kvalitního produktu očekávali: je praktický, dokonale peče, snadno se udržuje a navíc vypadá skvěle.

Zkrátka, kameninový pekáček Mason Cash Classic Collection by neměla chybět v kuchyni žádného domácího kuchaře ani profesionálního šéfkuchaře. A pokud hledáte kvalitní pekáček, určitě byste měli mrknout na nabídku na https://www.naradi-cz.cz/produkt/kameninovy-pekacek-mason-cash-classic-collection-28-x-17-cm-2.