Kuchyňská lahůdka: Nerezová pánvička WMF Cromargan® Gourmet Plus, ⌀ 28 cm


Profesionální kuchyně přímo k vám domů

Nerezová pánvička od renomované značky WMF patří mezi nejlepší kousky vybavení, které si můžete do své kuchyně pořídit. Jde o symbol profesionality a špičkové kvality. Pokud se věnujete vaření profesionálně, nebo jste jen velkým fanouškem gastronomie, nádobí z řady Gourmet Plus si zamilujete během prvního vaření.

Proč si pánvičku od WMF zamilujete? Jednoduše proto, že se jedná o vynikající investici do vaší kuchyně, kterou oceníte i po několika letech vaření.

Kvalitní materiály pro dokonalé vaření

Nerezové nádobí od firmy WMF je vyrobeno z kvalitní 18/10 nerezové oceli Cromargan®. Tato nerez je velmi odolná vůči kyselinám obsaženým v potravinách a nepohlcuje tak chutě ani pachy.

Silná spodní vrstva TransTherm® zajišťuje rychlý přenos tepla z plotýnky na hrnec, čímž šetří energii a vy nemusíte rozpalovat sporák naplno.

Multifunkční pánvička pro každou příležitost

Tato pánvička je vhodná na všechny typy plotýnek a umožní vám připravovat široké spektrum pokrmů. Vydareny steak, opečenou zeleninu či prudký rest na masové nebo rybí pokrmy připravíte snadno a rychle.

Díky jejímu velikostí ⌀ 28 cm, máte prostor pro přípravu více porcí, což se bude hodit při přípravě pro větší společnost.

Nevyhovuje vám velikost ⌀ 28 cm? Pojďte na naše stránky a vyberte si variantu, která vám bude vyhovovat nejvíce

Na našich stránkách www.atcomplet.cz si můžete vybrat pánvičku v mnoha dalších velikostech, které vám budou vyhovovat. Vynikající kvalita a stylový design je u všech velikostí to samé.

Závěrem

Pořiďte si multifunkční pánvičku od WMF, která nejenže je velmi efektivní při vaření, ale díky svému designu bude také krásnou dekorací ve vaší kuchyni.

Nerezová pánvička WMF Cromargan® Gourmet Plus, ⌀ 28 cm

Obrázek: Nerezová pánvička WMF Cromargan® Gourmet Plus, ⌀ 28 cm