Krémový koberec s mátovým vzorem – Mint Rugs Luna, 80 x 150 cm

Pořiďte si koberec, který se stane jemnou dominantou pokoje! Pastelové tóny a jemné dekory budou ladit v každém interiéru a stanou se tak nenásilným kouskem, který si vaše bosé nohy zamilují!

Jemný design a kvalitní materiál

Polypropylenové koberce se navíc vyznačují odolností vůči chemikáliím, minimální navlhavostí a nevytváří žmolky. Mint Rugs Luna není výjimkou. Tento krémový koberec s mátovým vzorem může být pěkným doplňkem vaší kanceláře, obývacího pokoje nebo ložnice.

Moderní a stylový doplněk

Díky jemné barvě a modernímu designu se Mint Rugs Luna hodí do více stylů interiérů. Tento model koberce je navázaný z nejlepších materiálů, což zajišťuje vysokou odolnost vůči oděru a snadnou údržbu. Tento koberec je navíc antistatický, bude tedy méně náchylný k usazování nečistot a prachu.

Výhodou polypropylenu je nezávadnost, vysoká trvanlivost a nízká cena

Polypropylen (PP) je umělá vlákna materiál, který se používá pro výrobu koberců. Technologicky je velmi podobný polyethylenu. Jeho hlavní výhodou je však nižší cena, vysoká trvanlivost a nezávadnost.

Zároveň je polypropylen celkově levnější a snadněji se tvaruje, což vede k nižším nákladům na výrobu koberce, které se pak odráží v jeho ceně. Proto je pro mnoho lidí populární volbou.

Přidejte mátové tóny do svého interiéru s Mint Rugs Luna

Krémový koberec s mátovým vzorem je roztomilou a subtilní volbou pro jakýkoliv interiér. Pokud máte rádi světlé barvy a minimalismus, bude Mint Rugs Luna skvělým doplňkem vašeho domova.

Navíc, pokud si jej nyní zakoupíte na stránkách Isolund, získáte ho za výhodnou cenu. Tak neváhejte a přidejte svěží tóny do svého domova právě s krémovým koberecem Mint Rugs Luna!

Pořiďte si krémový koberec s mátovým vzorem zde: https://www.isolund.cz/produkt/kremovy-koberec-mint-rugs-luna-80-x-150-cm

Krémový koberec s mátovým vzorem - Mint Rugs Luna, 80 x 150 cm