Jídelní sestava JAMIE + PORTLAND, stůl a 4 židle v buku/černé barvě o rozměrech 1200×800 mm

Jídelní sestava je v moderním designu dodávaná v kombinaci dvou barev – buku a černé. JAMIE + PORTLAND sestava zahrnuje stůl a 4 židle. Stůl má rozměry 1200×800 mm.

Moderní design sestavy

Sestava JAMIE + PORTLAND nejenomže splní svůj účel jako jídelní stůl se židlemi, ale také je krásně ladí s moderním designovým interiérem díky kombinaci dvou barev – buku a černé barvy. V každém odstavci se nachází textový odkaz na web www.atcomplet.cz , kde si můžete set objednat.

Rozměry a materiál

Stůl má rozměry 1200×800 mm, což jej činí ideálním pro středně velká jídelní náčiní. Stůl jakží židle jsou vyrobeny z kvalitního masivního bukového dřeva s povrchovou úpravou v barvě přírodního dřeva.

Jak na údržbu?

Aby byla vaše sestava JAMIE + PORTLAND dlouho v dobrém stavu, je třeba dodržovat základní zásady údržby. Stůl a židle se doporučuje pravidelně utírat vlhkým hadříkem a případně čistit mýdlovou vodou. Vyvarujte se používání abrazivních čisticích prostředků, jelikož mohou poškodit povrchovou úpravu.

Pro koho je tato sestava vhodná?

Sestava JAMIE + PORTLAND je vhodná pro všechny, kdo milují moderní design a stylovou jednoduchost. Vhodná je jak do rodinného domu, tak do bytového interiéru. Je vhodná pro 4 osoby.

Jídelní sestava

Sestava JAMIE + PORTLAND je nejenom stylová, ale také kvalitní. Využívejte ji tedy naplno a užívejte si každé společné jídlo s rodinou a přáteli. Objednejte si svoji sestavu na stránkách www.atcomplet.cz.