Expedo Rohová sedačka PETARIE pro levou stranu v provedení berlin 03/soft 66, rozměry 260x80x205 cm


Expedo Rohová sedačka PETARIE pro levou stranu v provedení berlin 03/soft 66

Rohová rozkládací sedačka do L s mnoha výhodami

Expedo Rohová sedačka PETARIE je skvělým nápadem pro každou domácnost a pro každou základnu. Tato rohová sedací souprava má jak v levé, tak i v pravé orientaci rohu a je plná překvapivých funkcí a výhod.

Změňte sedačku v lůžko kdykoliv pomoci rozkládacího mechanismu

Expedo Rohová sedačka PETARIE se snadno rozkládá do pohodlného lůžka pomocí rozkládacího mechanismu. Bez potíží si tedy můžete vytvořit pro své hosty příjemné a pohodlné místo pro přespání.

Pohodlné sezení

Expedo Rohová sedačka PETARIE má pohodlnou výplň z pěny a mnoho pružin pro maximální podporu. Sedačka je navržena tak, aby vám nabídla dokonalý komfort, kdykoliv si na ni sednete.

Dostatek prostoru pro celou rodinu

Sedačka PETARIE je navržena tak, aby poskytovala dostatek prostoru pro celou rodinu. Pohodlně se na ní usadíte a užijete si rodinné chvíle plné radosti a dobrodružství.

Objednejte si levou nebo pravou rohovou sedací soupravu

Každá domácnost je jiná a každá má jiné potřeby. Proto je Expedo Rohová sedačka PETARIE k dispozici jak v levé, tak v pravé orientaci rohu, aby vyhovovala vašemu interiéru.

Vyberte si barvu, která bude lahodit vašemu oku

Sedačka PETARIE je k dispozici v několika barvách, takže si můžete vybrat tu, která vám bude nejvíce vyhovovat a bude se hodit do vašeho interiéru.

Shrnutí

Expedo Rohová sedačka PETARIE pro levou stranu v provedení berlin 03/soft 66 je rozkládací rohová sedací souprava, která nabízí mnoho výhod. Můžete si ji objednat v levé i pravé orientaci rohu. Rozkládací mechanismus vám umožní snadno změnit sedačku v lůžko. Sedací souprava má pohodlnou výplň z pěny a hodně pružin pro podporu. Navíc poskytuje dostatek prostoru pro celou rodinu. Sedačka PETARIE je k dispozici v několika barvách, takže si můžete vybrat tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Použité materiály jsou PUR pěna, látka a ekokůže.