Elegance a modernost – Kuchyně RUTHIN 120/180 cm, bílý lesk/grafit mat

Kuchyňská sestava RUTHIN je synonymem pro úroveň a zároveň dokonalou funkčnost. Tento model vám nabízí moderní design s bílým leskem a grafitem mat v jednom. Kuchyně o rozměru 120 cm (dolní řada) / 180 cm (horní řada) – jedná se jen o jednu z možných sestav, možno dokoupit další skříňky nebo celou kuchyni sestavit dle svých představ – viz zařazení produktu.

Barva a rozměry

Tento model je pojmenování podle luxusního města Ruthin ve Walesu, které je proslulé svými kastely a krásnou okolní přírodou. Podobně jako kastely, i kuchyňská sestava RUTHIN září svou krásou a elegancí. Korpus je v barvě rijeka světlá a dvířka nabízejí bílý lesk/grafit mat. Rozměry se dělí na dolní a horní skříňky:

  • Dolní skříňky: výška 82 cm, hloubka 50 cm, šířky: 60 cm
  • Dolní dřezová skříňka D60Z: 60 cm
  • Dolní skříňka D60S1:
  • Horní skříňky: výška 72 cm, hloubka 30 cm, šířky: 60 cm
  • Horní skříňka nad digestoř G60o: 60 cm
  • Horní vitrína G60W – 2 kusy

Materiál sestavy tvoří korpus LTD, dvířka jsou vyrobené z MDF a okrajovány ABS hranou o síle 1 mm. Kovové pojezdy METALBOX v zásuvkách zajišťují bezproblémový chod a maximální užitnou hodnotu.

Dodání a záruka

Kuchyňskou sestavu RUTHIN 120/180 cm, bílý lesk/grafit mat dodáváme v demontu. Dřez, spotřebiče a pracovní deska nejsou součástí sestavy. V případě nejasností jsou pro vás k dispozici naše odborníci, kteří vám rádi sestavu představí ve výstavním prostoru.

Záruka tohoto produktu je 24 měsíců, přičemž v rámci zákona o ochraně spotřebitelů je tato záruka povinná, ovšem naši zákazníci ocení také dlouhodobý prospěch a spolehlivost značky Esrom, kterou na trhu působíme s více než 20 lety.

Kuchyňská sestava RUTHIN 120/180 cm, bílý lesk/grafit mat

Kuchyňská sestava RUTHIN 120/180 cm, bílý lesk/grafit mat

Nabízíme vše, co potřebujete pro vaši kuchyňskou sestavu RUTHIN. Například moderní spotřebiče Bosch, NEFF, Whirlpool nebo AEG. Pokud byste si rádi sami sestavili svoji vlastní kuchyň, nabízíme kuchyňské linky nebo pracovní desky na míru podle vašich potřeb.

Přesvědčte se o našich výhodách a kvalitních službách. Kontaktujte nás nebo navštivte naší prodejnu v Hradci Králové.

Přejít na produkt Kuchyně RUTHIN 120/180 cm, bílý lesk/grafit mat