Držák skleniček Nimco Pallas Athéna – perfektní doplněk pro sklenky chrom PA 12058DW-26!

Není nic lepšího, než si užít vychlazený nápoj v té pravé skleničce. A právě takovou skleničku najdete v nabídce online obchodu Skvělý nábytek. Kromě skleničky však potřebujeme i někde ji umístit, aby nebyla položená na stole či povalu. A zde vstupuje do hry držák skleniček Nimco Pallas Athéna – perfektní doplněk pro sklenky chrom PA 12058DW-26!

Dvojitý držák sklenek

Jak již název napovídá, jde o držák, který pojme dvě sklenky najednou. Můžeme si tedy s sebou nosit i dvě sklenky, což je velmi praktické, pokud jsme na víkendu s přáteli v přírodě, nebo doma uspořádáme rodinnou oslavu. Dvojitý držák je rovněž praktický v situaci, kdy máme jen omezený prostor na stole nebo na stolku vedle křesla v obývacím pokoji.

Držák skleniček Nimco Pallas Athéna

Sklenky matované sklo

Sklenky, které jsou součástí držáku, jsou vyrobeny ze skloviny v matném provedení. To zajišťuje, že nápoj vypadá mnohem chutněji a lákavěji, což je důležité, pokud se snažíme přesvědčit naše hosty, aby si náš koktejl vyzkoušeli. Sklenky jsou navíc odolné, takže je nemusíme po každém použití umývat, ale stačí je jednoduše otřít hadříkem.

Sklenky matované sklo

Nakupování v online obchodech nabízí mnoho výhod, jako jsou například nižší ceny, větší výběr, pohodlné objednávání z domu a rychlé doručení zboží. U Skvělého nábytku máte navíc jistotu, že nakupujete od spolehlivého prodejce s mnohaletou tradicí. Přejděte tedy na stránku produktu a pořiďte si praktický držák skleniček Nimco Pallas Athéna – perfektní doplněk pro sklenky chrom PA 12058DW-26 ještě dnes!