Cm


Krásné vzpomínky přináší do interiéru vřelost a radost

Vzpomínky jsou cenné pro každého z nás – přinášejí nám radost, smutek, nostalgie a mnohdy nás vracejí zpět v čase. Je proto důležité mít tyto vzpomínky stále při ruce, a to nejen v duši, ale i v interiéru.

Vystavte si je v působivém rámečku

Co kdybychom tedy tyto vzpomínky vystavili na viditelném místě, a to ještě v efektním rámečku? Takový rámeček dokáže v interiéru dodejte příjemnou atmosféru, a to bez ohledu na to, zda se jedná o moderní nebo klasický styl.

Tento kousek efektně podtrhne originalitu a nadčasový design vašeho bydlení

Stojací fotorámeček Umbra Fini je to pravé řešení pro vaše interiéry. Výrobek je vyroben z kvalitního materiálu – železa – a má nádhernou barvu mosazi. Rámeček má kulatý tvar, což dodá nápaditosti a originality. Umbra Fini je vynikající příklad toho, jak nadčasový design dokáže obohatit váš interiér a zároveň v něm zůstat relevantní po dlouhá léta.

Při výběru fotorámečku se rozhodně neomezujte jen na tento jeden kousek, podívejte se i na další produkty ze série Fini a vyberte si to pravé pro vás!

Kompletní specifikace produktu najdete zde:

  • Stojací fotorámeček
  • Materiál: železo
  • Barva: mosaz
  • Tvar: kulatý
  • Značka: Umbra

Umbra Fini fotorámeček

Umbra Fini fotorámeček je skvělým doplňkem do vašeho interiéru. Nemusíte se obávat, že se přestane hodit v určitém období, protože s jeho nadčasovým designem bude působit velmi vkusně a stále relevantně.

Umbra Fini fotorámeček - detail

Umbra Fini fotorámeček dokáže působit velmi elegantně a sofistikovaně. Dodejte svému interiéru přidanou hodnotu a dopřejte si tento vynikající kousek.